גב-ים משיקה את מתחם העסקים החדש ברעננה בהשקעה של כ-300 מיליון ש”ח 
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

המתחם החדש יכלול שני בניינים בעלי 10 קומות משרדים מעל קומת מסחר כפולה, בשטח של כ-72,600 מ”ר 

השלמתו של הפרויקט צפויה לרבעון השלישי של שנת 2023 

אבי יעקובוביץ, מנכ”ל גב-ים: “שוק המשרדים חווה ביקושים של תאגידי הטכנולוגיה הבינלואמיים להקמת מרכזי פיתוח חדשים וגיוסי עובדים. אנו מאמינים  בשוק המשרדים בעיר רעננה, שוק שצפוי להתחזק ולצמוח בשנים הקרובות ולהיות מוקד משיכה. גב-ים נמצאת חזק בביקושים הנמשכים בעוצמה רבה״

הדמיית פרויקט גב-ים ברעננה. קרדיט- viewpoint

חיים ברוידא, ראש העיר רעננה: “היעד שלי הוא לשלב בין היי-טק, לואו-טק וצעירים; סטודנטים או אנשים שהיו רוצים לעבוד באיזור. כניסת החברות המעסיקות צעירים שרוצים לגור קרוב למקום העבודה היא חשובה. בימים אלה אני פועל לקידום דירות קטנות/סטודיו אולטימטיביים לצעירים. ערכנו סקרים וגילנו כמה הביקוש כאן גדול. המטרה היא ליצור אזור שבשעות הבוקר יהיה האידיאלי למקומות עבודה ובערב יהפוך למתחם בילוי, תרבות ופנאי גם בסופי שבוע. ברעננה יש מקום לכולם. רעננה כיום מונה 95 אלף תושבים, והיא הולכת וצומחת. בארבע השנים הקרובות נחצה את רף 100 אלף התושבים עם שכונות חדשות. זוהי עיר בהתפתחות ובנייה רצינית. אני רוצה להודות לגב-ים ולשופרסל נדל”ן על האמון הגדול בעיר רעננה. אין לי ספק שתצליחו, ובגדול״. 

אבי יעקובוביץ, מנכ״ל גב-ים, ערך הבוקר (ד׳), את אירוע השקת מתחם העסקים החדש ברעננה יחד עם ראש העיר רעננה, מר חיים ברוידא במלון פרימה מילניום ברעננה. 

חברת הנדל”ן המניב גב-ים השיקה הבוקר את מתחם העסקים החדש הממוקם ברעננה בהשקעה של כ-300 מיליון ש”ח. המתחם ממוקם בלב א.ת קריית אתגרים המבוקש ברעננה, מקום מושבן של החברות הגדולות NICE, SAP, ZoomInfo, Amdocs ועוד. 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות