נגן וידאו
טיפים לבחירת מכשיר להסרת שיער בלייזר
שתף
WhatsApp
הדפס
אימיל

הסרת שיער בלייזר הוא טיפול שמזמן אינו נחשב למותרות. רבים מבינים את היתרונות של הטיפול ואת הצורך בו ולכן משקיעים זמן וכסף רבים בנושא, אולם נכשלים מלהבין איזה מכשיר להסרת שיער בלייזר יהיה המומלץ ביותר ביחס לנתונים האישיים שלהם. על מנת לענות על מכלול הצרכים המגוון ביותר כקוסמטיקאית, הנה כמה דגשים שחשוב לענות עליהם בטרם תבחרי את המכשיר המושלם:

איך ניתן לבחור מכשיר להסרת שיער בלייזר?

השוק מוצף במכשירים להסרת שיער, החל מהמכשור הביתי וכלה במכשירים המקצועיים במכונים ובקליניקות הפרטיות. מכיוון שהאחרונים נחשבים להוצאה עסקית לא מבוטלת, קיים צורך להשקיע מחשבה רבה בבחירת המכשיר. כיצד תעשי זאת? הנה כמה טיפים לבחירת מכשיר להסרת שיער בלייזר:

  1. 1. בטיחות

מכשירים שאינם בטיחותיים יכולים לגרום לנזקים ממשיים בגוף: כתמים על העור, פיגמנטציה, כוויות, כאבים או טראומות בעקבות שימוש שגוי. לפיכך, הבטיחות בטיפולים אלה הופכת לערך עליון ולכן מכשיר הלייזר מחויב לה לפני כל הצלחה טיפולית. 

מכשור שכזה נדרש לעמידה בתקנים שונים ולכן חשוב לבחור את המכשיר שעומד בתקנים המחמירים ביותר. בנוסף, חשוב להחזיק בקליניקה או בחדר הטיפולים מסמך המעיד על בטיחות המכשיר. זה יכול בהחלט להרגיע את הלקוחות ולבטל התנגדויות שונות.

  1. 2. מכונה קלה לתפעול

כל קוסמטיקאית או מטפלת צריכה להשקיע את מלוא תשומת הלב שלה בביצוע טיפול איכותי ויעיל. אם הטיפול יבוצע על ידי מכשיר להסרת שיער שנחשב קשה או מורכב לתפעול, יהיה קשה להתרכז בדברים נוספים במסגרת הטיפול והדבר אף עלול לגרום לטעויות שונות ובלתי רצויות. בנוסף, ככל שהמכשיר קשה יותר לתפעול, כך המטפלת נראית פחות ופחות מקצועית בעיני לקוחותיה. 

  1. 3. אחריות

אם רכשתם מוצר כה יקר, תוודאו שאתם מקבלים אחריות ושמאחורי המוצר יש “אבא ואמא”, כלומר יש כתובת במקרה של תקלה, שאלה או פנייה. בנוסף, אם המכשיר מתקלקל והנזק לא נגרם באחריותכם, האם יש לכם אחריות עליו? ככל שהמכונה תהיה איכותית יותר, כך תצטרכו לטפל בפחות תקלות ובעיות, זמן הטיפול יהיה קצר יותר והלקוחות יהיו מרוצים יותר.

  1. 4. הדרכה

וודאו כי לאחר קניית המכשיר, תינתן לגביו הדרכה מלאה. בוודאי תסכימו איתנו שיש הבדל בין חוברת הפעלה או הסבר כתוב לבין הדרכה ממדריך מקצועי על המכונה. ככל שההדרכה תהיה מקיפה יותר, כך תדעו לתפעל טוב יותר את המכשיר והתוצאות שיתקבלו אצל הלקוחות שלכם יהיו טובות יותר. 

  1. 5. טכנולוגיה מתקדמת

וודאו כי המכשיר שרכשתם הוא בעל טכנולוגיה מתקדמת שנועדה לפתור צרכים, מטרות וחסמים שונים בתהליך הטיפולי. ברכישת מכשיר להסרת שיער בלייזר, הצורך הוא באמצעי לטווח הארוך שאמור להוות את המכשור החדשני והטוב ביותר בשוק. ככל שהמכשיר מתקדם יותר – תוצאותיו בהכרח יהיו טובות יותר. הלקוחות חוזרים כאשר התוצאות מעולות ואיתם גם לקוחות חדשים ונוספים.

תמונה: 4mp.co.il

לסיכום, העסק שלך יכול להרוויח יותר

אם את מתעניינת ברכישת מכונת לייזר להסרת שיער שתגדיל את מעגל הלקוחות והרווחיות של העסק שלך – אנו נשמח לעמוד לרשותך עם המכשירים הטובים והמתקדמים ביותר בתחום. חברת 4mp מתמחה כבר מעל 15 שנים בשיווק פתרונות לקוסמטיקאיות ומבינה את הצורך הייחודי שלך בהשגת תוצאות שמשיגות יתרון תחרותי ושומרות על העסק שלך חכם, רווחי ועתיר מוניטין. צרי עמנו קשר ונשמח להעניק לך ייעוץ, תמיכה וקשר רציף בכל אספקט לקידום העסק שלך.  

שתף
WhatsApp
הדפס
אימיל
5/5

תגובות