תטא הילינג – ריפוי מהבורא

מכירים את התחושה המעיקה הזאת, כאילו אנחנו עושים הכל אבל לא מצליחים לממש את מה שמתאמצים עבורו? זה יכול להיות בעבודה, ברצון להעלאת שכר, או בחיפוש אחר זוגיות מתאימה, או לצאת לטיול חלומותינו. . . חשבתם למה למרות המאמצים שאנו משקיעים אנחנו חשים תקועים ולא מקבלים את מה שהתאמצנו עבורו? שיטת התטא הילינג יכולה לעזור לכם. בשיטה זאת תחפרו בעצמכם ותגלו מה באמת מניע אתכם. אילו אמונות ותפיסות מעכבות נחות אצלכם בתת במודע ומעילות התנגדות לשינוי שאתם מבקשים ליצור. האם בכלל מוטמע בכם הרגש אותו מרגישים כשמקבלים את הדבר שאתם רוצים? נשמע מסובך? תקראו על השיטה המעצימה.
מהי שיטת תטא הילינג?

תטא הילינג היא שיטת ריפוי אנרגטית. היא התגלתה על ידי וויאנה סטייבל, אמריקאית שסבלה ממחלת הסרטן וחיפשה פתרון במאבק על חייה. לאחר שריפאה את עצמה, פיתחה את השיטה וכיום מלמדת מטפלים בכל העולם תטא הילינג. מבחינה ביולוגית, במהלך הטיפול עובר המוח לגלי תטא (כמו במצב של חלימה או ממש לני שנרדמים). גלים אלו הם איטיים יותר מגלי בטא, הגלים בהם משדר המוח במצב ערות. האטת גלי המוח מאפשרת רגיעה פנימית. במצב זה, האדם מתחבר למציאות גבוהה יותר שנקראת "הרקיע השביעי", שם האהבה היא התדר, אהבה ללא תנאי. האהבה היא האנרגיה שזורמת אלינו ומרפאה. כשאנו מאפשרים לאנרגיה של אהבה לזרום בחיינו אנו מרפאים את כל הכאבים והחולי שנוצרו כתוצאה מרגשות שליליים (טינה, כעס, קנאה), טראומות וארועים קשים בחיינו.

האם טיפול בתטא הילינג יכול לעזור לכל אחד?

כן! אמנם לא ניתן לחזות בוודאות איך האדם יגיב לטיפול. ישנם מטופלים שבטיפול אחד מרגישים טוב יותר, וישנם שזקוקים למספר גדול יותר של טיפולים. הצלחת הטיפולים לא תלויה במנת משכל, בגיל, במין או במעמד סוציו-אקונומי. מספר דברים משפרים את סיכויי

הצלחת הטיפול:

1. האמונה בכוח עליון, בבורא. מטופל שמאמין בבורא, יכיל בקלות רבה יותר את הריפוי.
2. חשוב להאמין גם במטפל, לסמוך עליו ולהתמסר לטיפול, בלי חסימות ועכבות.
3. להאמין שהריפוי אפשרי, לשחרר התנגדות פנימית ולהיות מוכנים לקבל את השינוי.
4. להרפות מהעיסוק האם ומתי ארגיש בריפוי, מהעיסוק במחשבות לא מקדמות, תפיסת המחלה כעונש או כניסיון. . .
5. לקיחת אחריות מלאה על חיינו ועל מצבנו.

כיצד מתבצע הטיפול בתטא הילינג?

אל הטיפול התטא הילינג ניגשים מתוך ההנחה הבסיסית שקיימת השפעה של הנפש על הגוף, ושרגשות ואמונות משפיעים על מצבנו הגופני. הכאב והחולי נוצרים פעמים רבות ממערכת האמונות שלנו, מפחדים ורגשות שהדחקנו (ביטול עצמי, כעס, טינה, חרטה, אשמה ועוד). בשיטת התטא הילינג אנו מזהים מהם הגורמים הללו אצל המטופל, ומשנים אותם ("מרפאים") לאמונות והטמעת רגשות לטובתו הגבוהה והמיטיבה ביותר. במהלך הטיפול, המטפל יושב מול המטופל ומתקיימת שיחה שמתבצעת אחרי מעבר לגלי תטא. המטפל "מתשאל אינטואיטיבית" ומנסה להגיע לאמונה או לרגש שיוצרים את הכאב. הטכניקה הזאת מאפשרת להגיע לשורש הבעיה ולשחרר בזמן קצר יחסית ובקלות.

לסיכום,

המונח "ריפוי" השיטת התטא הילינג לא מתכוון רק לריפוי הפיסי של המטופל אלא מרחיב גם לשיפר המצב בכל תחומי החיים: שיפור מצב כלכלי, מציאת זוגיות, מציאת הייעוד בחיים, העלאת הדימוי העצמי והביטחון העצמי ועוד. זאת כאמור, על ידי זיהוי האמונות המגבילות אותנו ושינוי שלהן באמונות מקדמות לטובתנו הגבוהה ביותר וכן על ידי הטמעת רגשות. למשל, אם מטופל מבקש שיפור במצבו הכלכלי אך אינו יודע איך מרגיש לחיות ברווחה כלכלית, המטפל יטמיע אצלו רגש זה באמצעות שיטת התטא הילינג. השיטה נגישה ומתאימה לכולם.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות