רגע לפני חופשת הסמסטר וקבלת תעודות המחצית, הפכו תלמידי קמפוס אנקורי רעננה את התיכון לשוק אוכל מגוון וחגיגי
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

עם סיום תקופת בחינות הבגרות האינטנסיבית ורגע לפני היציאה לחופשת הסמסטר, החליטו בקמפוס אנקורי רעננה, לציין את סופה של מחצית הלימודים הראשונה בפעילות אחרת והפכו את חלל בית בית הספר לשוק אוכל חגיגי ומיוחד.
כמו בכל שנה, קיימו המחנכים שיחות אישיות עם התלמידים, שכללו שיקוף ציוני התעודה, ציפיות למחצית הלימודים השנייה ומשוב בין הצדדים. אלא שברקע השיחות, הפכו התלמידים את הכיתות ל"שוק מסעדות", כשכל כיתה בחרה בנושא שרצתה, עיצבה את החלל והגישה אוכל מתאים בהשראתו. כך לדוגמא, בכיתה י"ב, בחרו התלמידים לעצב את הכיתה בסגנון ‘עליסה בארץ הפלאות’ ולהגיש כוסות תה חם, כריכים ומנות קטנות אחרות, בזמן שתלמידי כיתה י"א הפכו את כיתתם למסעדת פועלים עממית עם תבשילים ביתיים, פשטידות וסלטים. מלבד זאת, ההפתעה הגדולה הייתה כשתלמידי י"ב, הפכו את מסדרון הקמפוס לאולם אירועים חגיגי וקיימו טקס חתונה לזוג מהשכבה.
"לאורך כל המחצית הראשונה, נדרשו התלמידים להשקעה ומאמצים רבים" מציין יואב לביא, מנהל הקמפוס. "פנינו מועדות אל מחצית חדשה ומאתגרת לא פחות וברור לכולנו שההשקעה בתלמידים תתרום להצלחתם. חשוב לזכור, שמעבר ללימוד החומר בכיתה קיימת חשיבות רבה לפעילויות חווייתיות שמאווררות את התלמידים ומפיגה לחצים".

במסגרת השבוע, אף ציינו התלמידים את יום זכויות הקהילה הגאה וכחלק משיעורי מגמת התאטרון הועלה מחזה קצר ומרגש שעסק בהצעת נישואין חד מגדריים, נאפו עוגות בצבעי הגאווה וכיתות רבות בקמפוס קושטו בדגלי הגאווה.

אייל, תלמיד הקמפוס סיכם: "אין ספק שלקבל תעודה עם ציונים טובים זה משמח מאוד, אבל כשזה קורה לצד פעילויות כייפיות זה פשוט אושר".


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות