בחירות למועצה האזורית דרום השרון: סגן ראש המועצה צפי פלד מצטרף לאושרת גני-גונן

פלד התכוון בתחילה להתמודד בעצמו ואף נפגש עם כל המועמדים ■ "אושרת היא המועמדת בעלת הניסיון והמנהיגות הטובים ביותר להוביל את המועצה בשנים הבאות" ■ סוכם כי לאחר שייבחר כנציג קיבוצו אייל ובהסכמת המליאה החדשה ימשיך פלד לכהן כסגנה של גני גונן לאחר בחירתה ב 30.10 ■ אושרת גני גונן: "אוביל מהלך נרחב להתחדשות ושדרוג השירות לתושבי דרום השרון. צפי איש ציבור מעולה"


סגן ראש המועצה האזורית דרום השרון צפי פלד הודיע אתמול על החלטתו שלא לרוץ בבחירות לראשות המועצה ולהצטרף למועמדת המובילה אושרת גני גונן, בת מושב נווה ימין ומי שכיהנה עד לא מכבר כמנכ"לית עיריית כפר סבא. בין השניים הוסכם כי לאחר שייבחר כנציג קיבוץ אייל, ובהסכמת מליאת המועצה החדשה, ימשיך פלד לכהן כסגן לאחר שתבחר אושרת כראש המועצה ב30.10.18. 


יצוין כי מדובר בהתפתחות מפתיעה ביותר, מאחר וגני- גונן החלה במסע הבחירות שלה רק לפני כ-3 חודשים והצליחה לרכז במהירות תמיכה גדולה סביב מועמדותה. באותה עת החל פלד בהתארגנות אינטנסיבית להתמודדות על ראשות המועצה, להקמת מטה הבחירות שלו ובגיוס פעילים מכל הישובים, אותם שירת ב 7 השנים האחרונות כסגן ראש המועצה. בד בבד ניסו כל המתמודדים לשכנעו לרוץ יחדיו, אולם, כאמור בחר פלד להצטרף גני- גונן


לדברי פלד כל העת חשש מפיצול כוחות ובמכתב ששיגר לכל תושבי המועצה כתב פלד: "כל מי שמכיר אותי יודע כי תמיד עשיתי רק מה שטוב לציבור, מבלי לשקול תחילה את טובתי או את ענייני האישי. חשתי כי כעת צריך לאחד הכוחות כדי להתמודד עם האתגרים. נפגשתי עם כל המועמדים והתוודעתי לאישיותה של אושרת ולניסיונה העצום בכל התפקידים שביצעה עד לתפקידה הבכיר כמנכ"לית עיריית כפר סבא, ובאתי למסקנה כי היא המנהיגה הראויה לעמוד בראש המועצה שלנו בשנים הבאות", כתב פלד. לדבריו, לאור ההזדמנויות, ולנוכח האתגרים והמאבקים הגדולים הצפויים בשנים הקרובות, ראוי לאחד את כל הכוחות בראשות אושרת המביאה עמה יכולת רבה וניסיון עצום לטובת כל יישובי דרום השרון.

 


צפי פלד הודה במכתבו לתומכיו הרבים וביקשם להצטרף עמו למטה של אושרת גני גונן ולהעניק לה רוב גדול בבחירות שיתקיימו בעוד חמישה וחצי חודשים.


גני -גונן הביעה קורת רוח רבה מהחלטתו של סגן ראש המועצה להצטרף אליה ולאחד את כל הכוחות למען האזור. "אני מתכוונת להוביל מהלך נרחב של התחדשות בכל התחומים ובשדרוג רמת השירות לתושבי כל הישובים בדרום השרון. תמיד הערכתי את צפי כאדם ערכי ואני בטוחה כי נוכל לבצע דברים גדולים למען כל התושבים- תנופת התחדשות יחד עם העמקת השירות והיחס האישי כפי שאנו שואפים" אמרה גני -גונן.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות