הכלה גילתה בירח הדבש כי בעלה מנהל רומנים עם אחרות דרך הודעות בסלולר

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

שבע שנים של הכרות הסתיימו כבר בירח הדבש שחגג הזוג באי היווני מיקונוס

pixabay

זוג צעיר באמצע שנות העשרים לחייו, שהכיר במהלך השירות הצבאי ובמשך שבע שנים ניהל קשר צמוד, החליט למסדו לפני חודשיים ולעשות זאת באירוע מרשים עם 500 מוזמנים. לאחר מכן, חגגו בירח דבש “מהאגדות” כהגדרת האישה, אבל החלומות התנפצו כבר ביום השני לשהותם במיקונוס- האי היווני האקזוטי.

באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת האישה כי למרות שהיתה קרובה מאד, בשבע השנים האחרונות,  למי שהיה החבר היחיד שלה והפך לבעלה , היא לא תיארה לעצמה כי במקביל לחיים איתה, שהיו מלאי חוויות, כהגדרתה, ניהל הבעל הטרי קשר עם כמה וכמה צעירות ועם חלקן נהג לחלוק רגעים אינטימיים וסוערים.

עו”ד סולן ציינה כי כבר בלילה הראשון באי היווני מיקונוס, גילתה האישה במכשיר הטלפון של בעלה, התכתבויות ומיילים שלא יכלה לגלות כשהייתה בקשר רצוף איתו כי מעולם לא התגוררו יחד. היא ביקשה ממנו הסברים, אבל הבינה כי אין לה עם מי להמשיך את הדרך, נטען בבקשה להתגרש שהוגשה במלאות שבוע ימים מיום ששבני הזוג עמדו תחת החופה.

הבעל ניסה להסביר כי מה שהיה לו עם נשים אחרות, שייך לעבר ועכשיו הוא מסור ונאמן, אבל האישה הצעירה לא השתכנעה, כי חלק מהתכתבויות שגילתה היו מהחודשים האחרונים כשהשניים היו עסוקים בהכנות לחתונה.

היא התמוטטה ביוון, הזעיקה את אחותה מישראל ויחד הן חזרו ארצה בנפרד מהבעל. הבעל הבהיר לאשתו עם שובו כי תהיה זו עוגמת נפש אדירה להתגרש אחרי אירוע כל כך מרשים וחגיגה כל כך מפוארת. “עדיף להרוס הכל עכשיו ולא לסבול כל החיים”, אמרה האשה  והחליטה להתגרש.

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות