הדרך להצלחת פרויקט נדלן בחירת חברת פיקוח וניהול מקצועית

לפני שאתם נכנסים לפרויקט נדלן, בין שמדובר בבניית וילה ובין שמדובר בבניית בניין משרדים, אתם רוצים להציב לצידכם כבר בשלבים הראשונים חברת פיקוח וניהול מקצועית, שתנהל עבורכם את הפרויקט ותפקח על כך שכל הפעולות המבוצעות בשטח, עולות בקנה אחד עם הכללים ההנדסיים, עם החוק ועם הסטנדרטים שאותם אתם רוצים להבטיח בפרויקט.

מהו תפקידה של חברת פיקוח וניהול מקצועית?

כאשר אתם יוצאים לדרך עם פרויקט נדלן, אתם נותנים למעשה את אמונכם באנשי המקצוע בשטח, החל מהאדריכל, דרך קבלן הביצוע ועד אחרון העובדים בשטח. לגורמים אלה יש אינטרס לעשות לכם עבודה טובה, אבל יש להם גם אינטרס להרוויח כמה שיותר כסף בפרויקט, ולעיתים מדובר באינטרסים מנוגדים שיכולים לבוא על חשבון הפרויקט שלכם. חברת פיקוח וניהול מקצועית היא חברה שעובדת בשבילכם, שמייצגת את האינטרסים שלכם בשטח ושיש לה את כל הידע והיכולות המקצועיות לוודא שהכל מתנהל כפי שצריך.

כדי להמחיש את חשיבותה של בחירת חברת פיקוח המתמחה בעבודות ניהול פרויקטים בבניה מקצועית, ניקח את המקרה של יציקת בטון ליסודות המבנה. הקבלן המבצע מגיע בבוקר עם משאיות בטון שהתעכבו בשטח ובדרך באופן שגרם לבטון לאבד מאיכותו וטריותו. אין שום סיכוי שבעולם שהקבלן על דעת עצמו יגיד לכם שהבטון כבר לא טוב, וצריך להזמין בטון חדש תוך שהוא נושא בעלויות הכרוכות בכך. רק חברת פיקוח וניהול מקצועית שתהיה בשטח ותבדוק את איכות הבטון בזמן אמת, תוכל לתת לכם אינדיקציה אמיתית על איכות הבטון, ובמידת הצורך גם לדרוש את החלפת הבטון הלקוי בבטון טרי ואיכותי, וזוהי רק דוגמא אחת מיני רבות.

חברת פיקוח בניה י.נ הנדסה המתמחה בפיקוח בניה פרטית בשרון 

מידת הצלחת הפרויקט כמידת המקצועיות של חברת הפיקוח והניהול

אחרי שהסברנו את תפקידה של חברת הפיקוח והניהול, די ברור מדוע רמת המקצועיות של אותה חברה מכתיבה באופן ישיר את מידת ההצלחה של הפרויקט. חברה כזאת שוהה עבורכם בשטח ועוקבת אחרי כל הנעשה, בודקת שהכל מבוצע על פי תכנית הבניה ועל פי היתר הבניה שניתן לפרויקט, מוודאת שהכל מבוצע על פי הסטנדרטים המבוקשים ועל פי הכללים ההנדסיים המחייבים, וככל שאותה חברה תהיה מעורבת יותר, כך יסבול המבנה הסופי מפחות ליקויי בניה, שחלקם יכולים להיות גם קריטיים. אל תתנו לאמון שלכם באנשים לסכן את הפרויקט שעמלתם כל חייכם כדי לממן אותו. קחו לעצמכם חברת פיקוח וניהול ותשאירו לעצמכם אפשרות אחת ויחידה – להצליח

DCIM100MEDIADJI_0182.JPG

כעת, אמורה להיות ברורה לכם חשיבותה של נוכחות של חברת פיקוח וניהול מקצועית בכל פרויקט בניה, וכעת אתם גם צריכים להבין מדוע חשוב שתקדישו את המאמץ והזמן הנדרשים כדי להבטיח שמדובר בחברה מקצועית, רצינית ואמינה, שמוכנה לייצג את האינטרסים שלכם מול כלל הגורמים המעורבים בפרויקט, גם כשזה לא ממש נוח.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות