מעשה של צדיק אמיתי: חזי ברזני לאחר תרומת כליה

מאת: אירית מרק
מעשה של צדיק אמיתי: חזי ברזני, אחרי שתרם כליה לירון והתאושש חודש בבית, ערך אתמול סעודת הודיה בבית כנסת ברמת גן. היה לי הכבוד, העונג וההתרגשות, לקבל הזמנה ולהיות נוכחת במקום עם דני הרוש ואורית טיגלמן, החברים הטובים של חזי
הרבנים שהיו שם דיברו בשבחו של חזי ונתינתו וירון, מושתל הכליה, סיפר על ימיו הקשים מאוד לפני שפגש את חזי שהציל את חייו. זה היה כל כך מרגש עד שדמעות נקוו בעינינו.
תחשבו על זה. קם אדם בבוקר ומחליט שהוא תורם איבר חיוני מגופו להציל חייו של אחר. איזו גדולת נפש שרק יחידי סגולה מסוגלים לעשות ולעבור בכלל את כל התהליך.
לשמוע את הנתרם, ירון מדבר על צדיקותו של חזי וחייו שהשתנו בזכותו, היה כה מרגש. בסוף הערב הלכתי ללחוץ את ידו של הנתרם שסיפר לי שראה עוד לפני השתלת הכליה, את הנשמה הטובה של חזי ועד כמה שהוא מאמין שהטוב של חזי עם האיבר הנתרם עברו אליו "פגשתי אותו לפני ההתרמה וראיתי את הלב שלו, את הטוב שלו ושמחתי מאוד שהשם שלח לנו את חזי".
חזי חבר יקר, מה שעשית הוא מעשה נדיר אחד למיליון. 4 ימים בבית חולים ועוד חודש בבית מהכאבים אחרי תרומת הכליה לאדם זר עד לאותו הרגע. השם יברכך ואני אישית מצדיעה לך. שרק תהיה לנו בריא תמיד והשם יעשיר דרכיך. אמן.
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות