אולפן וירטואלי להפקות מקצועיות באיכות HD

אולפן וירטואלי להפקות מקצועיות באיכות HD

באולפן הווירטואלי אפשר להפיק מגוון תוכניות אירוח והנחיה באיכות HD ובתקציב יחסית נמוך. להפקות באולפן הווירטואלי יש יתרונות רבים, הן מבחינת תקציב והן מבחינת איכות, חשוב לזכור כי אין צורך להקים סט ותפאורה, וניתן לשלב בשידור תוכן אינטראקטיבי ממקורות חיצוניים, להחליף רקעים, להוסיף אנימציות ועוד.

מה זה אולפן וירטואלי?

האולפן הווירטואלי משמש להפקות וידאו רבות ומגוונות, בין היתר ניתן להפיק באולפן הכולל מסך ירוק (גרין סקרין) תוכניות אירוח עם או ללא קהל, משרדי חדשות, תחזית מזג האוויר, תוכניות הנחיה ייחודיות, תוכניות הדרכה לעובדי ארגונים שונים, שידורים חיים להפצה ברשתות חברתיות ובאינטרנט והפקות של תוכניות אירוח והנחיה אינטראקטיביות.

באולפן הווירטואלי המצולמים מצטלמים בדרך כלל על רקע של מסך ירוק, לכן חוסכים עלויות ואין צורך להקים סט. בחדר הקונטרול משלבים בזמן אמת או לאחר השידור רקעים שונים, הרקע יכול להיות סטטי כמו תמונת נוף או צילום אורבני, ואפשר לשתול רקעים דינמיים, אנימציות, שיחות סקייפ, נתונים הנשלפים בזמן אמת ממקורות שונים באינטרנט, למשל תגובות של צופים בתכנית העולות בפרופיל הפייסבוק של התכנית המשודרת ועוד. 

מבנה האולפן

המבנה של אולפן וירטואלי מזכיר מבנה של אולפנים אחרים אך לרוב מידות החדר קטנות יותר כיוון שאין צורך להקים סט. המצטלמים יושבים או עומדים לפני מסך ירוק, ולצד אולפן הצילומים יש חדר קונטרול בו נמצאים לפחות שני עובדים מיומנים. 

באופן וירטואלי יש אקוסטיקה מצוינת, מזגן מושתק בהתאם לתקנים המחייבים, גריד תאורה, מצלמות מקצועיות באיכות FULL HD, חדר קונטרול, חדר מנוחה, חדר ישיבות לצוות ההפקה, לובי מאובזר, מטבחון, חדר איפור וחדר עריכה. אולפן הפקות מקצועי מציע גם חניה בשפע וכמובן צוות עובדים מיומן ובעל תודעת שירות גבוהה. 

תיאור העבודה באולפן וירטואלי

העבודה באולפן הווירטואלי מבוצעת על ידי צוות מקצועי ויעיל, בחדר הקונטרול נמצאים שני טכנאים מיומנים, ובאולפן עצמו יש אנשי צוות והפקה המסייעים בכל מה שצריך. מאחר ואין צורך להקים סט העבודה באולפן מהירה ומאפשרת גם להפיק תכניות ושידורים בעלויות נמוכות.  

לאחר גיבוש קונספט התכנית על ידי צוות ההפקה מכינים את האולפן לקראת הצילומים, כאשר הטכנאים בחדר הקונטרול אחראים על שילוב רקעים ואנימציות, כתוביות, שילוב תכנים אינטראקטיביים בזמן השידור ועוד. כדאי לדעת כי ניתן לצלם גם מרחוק ויש תוכניות שאין בהן צורך בצלמים כיוון שאנשי הקונטרול שולטים במצלמות וכך חוסכים עלויות.

אולפני סאן וידאו

אם אתם מחפשים אולפן וירטואלי מקצועי ומוביל באזור המרכז כדאי לכם לבחור באולפני סאן וידאו. החברה מציעה מתחם אולפנים חדשני עם תשתיות מתקדמות וציוד ברמה גבוהה, האולפנים מתאימים לכל הפקות הטלוויזיה, הקולנוע והווידאו, לרבות קליפים, פרסומות, תוכנית אירוח, הדרכות, משדרי אינטרנט ועוד. כל לקוח זוכה לשירות מעולה, לפתרונות מותאמים אישית ולצוות הפקה מקצועי ויעיל.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות