כרמל בצר, נבחרה למצטיינת העיר בפעילות חברתית והתנדבותית

מאת: אירית מרק

כמדי שנה מינהל חברה ונוער – מחוז מרכז במשרד החינוך, מקיים טקס פעיל מצטיין מחוזי לנוער מתנדב מצטיין בתחומי הפעילות השונים – מעורבות חברתית, בקהילה, במתנ"ס ובבתי הספר.

בטקס שהתקיים אמש (שלישי), במועצה האזורית ברנר, קיבלו 56 בני נוער מצטיינים תעודת הוקרה על הצטיינות בפעילות חברתית. הזוכים באות ההצטיינות הינם קומץ שנבחר בקפידה מתוך כמות רבה של בני נוער מתנדבים וכיתות מתנדבות במחוז מרכז. באירוע נכחו מפקחים, מנהלי בתי ספר, מנהלי מחלקות חינוך וראשי רשויות.

לפני יומיים כתבנו על פז בורד שנבחרה למצטיינת.

גם כרמל בצר מכפר סבא, נבחרה למצטיינת העיר בגין פועלה ההתנדבותי ופעילותה החברתית יוצאת הדופן וקיבלה השבוע,אתמול את אות הפעילה המצטיינת המחוזית של משרד החינוך – לבני נוער לבני נוער מצטיינים בתחומי הפעילות החברתית וההתנדבות

כרמל בצר

פעילה בהנהגת המש"צים בגרעין "שקד". בכישרון רב, היא מחברת את חברי ההנהגה לקהילה המקומית, בעזרת יוזמות ובעזרת התנדבויות שונות. היא מתנדבת באופן קבוע בעמותת "אוהלי קידר" ובעמותת "גלגלים של תקווה". 

כרמל, במסירות רבה, שותפה בהדרכת קורסי השל"ח ומחנכת את חניכיה לראות את טובת הכלל. בדרך זו,  היא מעוררת השראה ומעוררת עשייה בהנהגת המש"צים. 

ראש העיר, רפי סער: "קהילת העיר כפר סבא מתאפיינת ברוח ההתנדבות של תושביה ואני גאה ומברך את כרמל על בחירתה למצטיינת המחוז של משרד החינוך בתחום זה. לכרמל רוח התנדבות ומעורבות קהילתית גבוהה והיא משקיעה מעל ומעבר במסגרת ההתנדבויות ומפגינה יוזמה ויצירתיות".

חבר המועצה ומחזיק תיק נוער וצעירים, אמיר קולמן: "נוער כפר סבא ידוע במידת המעורבות הקהילתית והערבות ההדדית הגבוהה שלו. יעידו על כך קבוצות המנהיגות הרבות הפעילות במרחב העירוני, אשר מיישמות זאת הלכה למעשה, במנעד מאד רחב של תחומים. אין ספק כי בני הנוער אשר תורמים מעצמם לקהילה, גם נתרמים ממנה. אני מברך את כרמל על בחירתה כמצטיינת מחוזית ומאחל לה שתמשיך להיות פעילה ומעורבת".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות