עבודות שלד בשרון

עבודות שלד בשרון

מה כולל שלב השלד בפרויקט בנייה? האם יציקת יסודות המבנה נכללת בתהליך של בניית השלד? מי מבצע את בניית השלד? האם הקבלן המבצע הכללי או שעליכם למצוא קבלן המבצע עבודות שלד בשרון לטובת העניין?

התהליך של בניית בית פרטי הוא תהליך מורכב ומפרך ואם אין לכם גורם מקצועי שמנהל אותו עבורכם, אתם לבטח מרגישים זאת על בשרכם יום יום.

בשורות הבאות ננסה לתת לכם על קצה המזלג, קצת מידע שיוכל לסייע לכם להמשיך הלאה, אם כי ההמלצה הברורה היא באמת לגייס גורם מקצועי שינהל עבורכם את הפרויקט בכל היבט אפשרי, לרבות בהיבט המקצועי וגיוס אנשי מקצוע הנדרשים לפרויקט.

מה כולל שלב השלד בפרויקט בניה?

שלב השלד הוא השלב בו אנו בונים למעשה את המבנה ומעמידים אותו על תילו. שלב זה מתחיל בביצוע מדידות בשטח על ידי מודד מוסמך, ביצוע עבודות פיתוח והנכה, עבודות סימון, קידוח כלונסאות ויציקת יסודות הבטון של המבנה.

לאחר מכן נבנה בסיס המבנה מיציקת בטון רחבה בכל שטח המבנה על פי תכנית הבנייה ולאחר מכן בניית מחיצות הפנים, מעטפת קירות החוץ, תקרות וגג.

בתום שלב השלד יש לכם בידיכם מבנה בטון חשוף וכעת נותר לכם רק "להלביש" אותו במסגרת שלב הגמר.

מי מבצע את בניית השלד?

האם אתם צריכים למצוא קבלן ייעודי שמבצע עבודות שלד בשרון או שקבלן הביצוע המרכזי שלכם מבצע את כל שלבי הבנייה בפרויקט? ובכן, זה תלוי בקבלן שאותו שכרתם.

ישנם קבלנים ביצוע שבהתמחותם הם קבלני שלד, אחרים קבלני גמר ואחרים יודעים לבצע את שני השלבים גם יחד.

ככלל, ככל שהקבלן ששכרתם יודע לבצע יותר שלבים בעצמו, כך תוכלו לחסוך יותר בעלויות הרווח היזמי בפרויקט לטובת הרווח הקבלני שמגיע לקבלן המבצע, שגם מבצע את כל רכיבי הפרויקט.

אלו הם דברים שיש לחשוב עליהם מראש וזאת עוד סיבה טובה לעבוד עם גורם מקצועי שמלווה אתכם משלבי התכנון הראשונים ומסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות שיכולות לחסוך לכם הרבה כסף, זמן ועוגמת נפש.

כמה עולה לבנות שלד?

בניית שלד על ידי קבלן עבודות שלד בשרון כמו חברת י.א קבלן שלד יכולה לעלות לכם בסביבות 1,300 ₪ למטר מרובע של יציקת בטון.

מחיר זה כולל את העבודה ואת חומרי הגלם אך הוא אינו כולל את עלויות כוח האדם ואת העלויות של העבודות ההיקפיות כמו חפירה, פינוי עפר, חציבה וכן הלאה.

כדאי לדעת שבאזור המרכז עלויות בניית השלד הן מעט גבוהות יותר מאשר בפריפריה, בעיקר בגלל כוחות השוק ולא מסיבות מקצועיות.

בכל מקרה, מה שחשוב הוא, שאותו קבלן שתבחרו בו לצורך ביצוע עבודות שלד בשרון, יהיה קבלן רשום המופיע בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון ועל כך אתם לחלוטין לא רוצים לוותר. 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות