לקום ובבוקר ולגלות שאתה תקוע

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

אחד הדברים הגרועים שניתן להתחיל איתם את היום הוא לקום בבוקר, להתארגן, לצאת לחנייה ולא להצליח להניע. וזה עוד יותר גרוע כשיש לנו יעד חשוב להגיע אליו. במקרים הטובים מדובר ביעדים שבשגרה – לשים את הילדים בגן או בבית הספר, לנסוע לעבודה, לנסוע לעשות קניות, לבצע סידורים יומיומיים. מאידך, המקרים הגרועים יותר עלולים לסבך אותנו עם מצבים של עוגמת נפש ולפעמים אף של אובדן הזדמנויות חשובות לעתידנו – החל מאירוע חשוב של מכר או קרוב משפחה ועד לראיון עבודה, פרזנטציה ללקוח או חתימה על עסקה חשובה אליה התכוננו זמן רב. לרוב, כשאנחנו לא נצליח להתניע, תהיה סיבה אחת פשוטה שתתקע לנו את התוכניות- המצבר.

סיבות שבגללן המצבר לא מניע

ישנן סיבות רבות שבגללן המצבר נגמר, והן יכולות להיות באשמתנו יותר או פחות. המקרה הנפוץ ביותר הוא מצב בו השארנו את האורות דולקים בלא שהרכב מונע. כשזה קורה והאלטרנטור לא עובד ומטעין את המצבר, הסוללה הולכת ומתרוקנת והמצבר מסיים את חייו. במקרים אחרים המצבר מיצה את תוחלת החיים שלו, שלרוב נעה בין שנתיים לארבע שנים. לרוב, מקרים כאלה מתרחשים כאשר האוטו לא נמצא בטיפול תקופתי באופן תדיר והמצבר לא הוחלף כפי שמומלץ- בטרם עת. סיבה נוספת היא שהרכב לא הונע במשך הרבה זמן. ברכבים שעומדים במקום במשך חודש או שבועיים (או לעיתים אפילו מספיק שבוע אחד) המצבר נגמר, ועל כן חשוב מאד לזכור להתניע את הרכב לפחות פעם בשבוע לכמה דקות, גם אם לא מתכוונים לנסוע.

החלפת מצבר נכון ואיכותי

ישנם כל מיני סוגים של מצברים, כשהנפוצים שבהם הם מצברים עם טיפול או מצברים בלי טיפול. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו ומומלץ להתייעץ במומחים כשאנחנו מחליטים איזה מצבר לרכוש. בנוסף, חשוב שנדע לרכוש מצברים ממותגים מוכרים כגון BOSCH ושנפ, ולא ניפול למצברים מאיכות ירודה וממותגים לא מוכרים. מלבד סוגו של המצבר והיצרן אשר ייצר אותו, חשוב שנשים לב שמדובר באמת במצבר חדש ולא במצבר משומש, וזאת ניתן לעשות באמצעות שלושה דברים עיקריים:

  1. הראשון הוא המספר הסידורי של המצבר אשר כולל את תאריך הייצור שלו (ומהווה את הגושפנקה העיקרית).
  2. השני הוא תעודת אחראיות מהחברה ממנה אתם רוכשים את המצבר.
  3. השלישי והחשוב ביותר הוא המוניטין של החברה ממנה החלטתם לרכוש את המצבר.

FULL POWER

החלפת מצבר בחברת פול פאוור מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים אשר יודעים להתאים את המצבר הנכון לרכב הנכון. המומחים שלנו מבצעים החלפות מצברים בצורה מדויקת ומהירה, גם אם מדובר בשעות הקטנות של הלילה, כשנתקעתם באמצע שומקום. המצברים שלנו הם חדשים לחלוטין וכולם מיוצרים על ידי החברות והמותגים הבולטים ביותר בשוק.

פול פאוור החלפת מצבר עד הבית https://full-power.co.il

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות