מה עשיתי עבורכם: חברת המועצה, קרן חגואל גרשון מדווחת לציבור במלאת שנה לבחירות

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

קרן חגואל גרשון – מועצת העיר – 2019 

בשנת הפעילות 2019 במועצת העיר כפר סבא, פעלה קרן גרשון – חגואל, עו״ד בסיעת "כפר סבא בראש" באופוזיציה.
בשנה זו, שמה לה גרשון, כמטרה עליונה להתחבר לקהילה, ללמוד להכיר אנשיה, צרכיה והסוגיות הבוערות בה, תוך שהיא רואה חשיבות לצאת לשטח – וללמוד הצרכים והדרישות השונות. גרשון פעלה ליזום שינויים והטמעתם במסגרת הוועדות השונות וישיבות המועצה

קרן גרשון

חברת המועצה קרן גרשון, לוקחת חלק במספר ועדות משמעותיות בעיר, ביניהן ועדת רווחה, ועדת הנחות בארנונה, ועדה לבחינת הדיור הציבורי, ועדת תרבות, והועדה למניעת אלימות סמים ואלכוהול. במסגרת ועדת מכרזים, דאגה קרן לשמור על עקרון השוויון ומנהל תקין בבחירה של הספקים הקבלנים ונותני השירותים בעיר.

‏בנוסף, גרשון, חברה בוועד המנהל של מפעל המים שם לאחרונה פנתה ליו"ר האגודה, בפניה לפתוח את אספת המורשים לציבור הרחב, וזאת על מנת להגביר השקיפות לציבור וכפועל יוצא מכך להגביר אמון הציבור. פנייתה בנושא זה טרם זכתה למענה.
לאחרונה, הובילה חברת המועצה בגאווה את מהפכת הכלים החד פעמיים, על מנת לסלקם משימוש בכל המסגרות העירוניות, ולעבור לכלים רב פעמיים. ."לצערי, הנושא ירד מסדר היום בישיבת המועצה האחרונה ומסתמן שהדבר נבע משיקולים פוליטיים בלבד, אולם אין הדבר ימנע ממני להמשיך, לפעול ולקדם הנושא במלוא המרץ. בעניין זה, לא נותר לי ולשאר חברי האופוזיציה אלא לקוות כי בעתיד יטיב שיתוף הפעולה בין הקואליציה ואופוזיציה, אשר מאמינים ששיתוף פעולה פורה יותר יוביל את העיר לשגשוג רב יותר".
‏‎את פעילותה בשנה החולפת מסכמת חברת מועצת העיר, קרן חגואל גרשון: "אני גאה בפעולותיי בשנה החולפת, וממשיכה להסתכל קדימה. בשנה הבאה אמשיך לקיים מפגש ושיח מתמיד עם התושבים, אשמע צרכיהם ואקדם עבורם את צרכי השעה. לא אפחד משינויים, ואוודא שיהיו תוצאות בשטח".

עו"ד קרן גרשון -חגואל  

סיעה: כפר סבא בראש

כתובת:  שי עגנון 15

טל' : 077-5266660

טל' נייד: 054-9260333

מייל: keren@gershon.co.il

 

קראו ולימדו גם על נבחרי הציבור הבאים – לחצו על השם –

סגן ראש העיר, עילאי הרסגור הנדין, המשנה לראש העיר, אורן כהןחבר המועצה, אמיר קולמןחבר המועצה, פנחס כהנאחברת המועצה, הדר לביאחבר המועצה, עו"ד יוסי סדבון

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות